Eczane Tabelası

Eczane Tabelaları Sağlık Bakanlığı ve Eczacılar Odası tarafından alınan kararla standart hale getirildi.

Yeni eczane veya standart eczane tabelası alınan kararla tüm eczanelerde uygulanmaya başlandı.

Ankara eczane tabelası yaptırmak isteyenler bundan sonra standart tabela ve levha yönetmeliğine uygun olarak yaptırmak zorundadır.

Eczane Tabelası Nasıl Olmalıdır?

Yeni standart Ankara Eczane tabelası yönetmeliğe tamamen uygun olarak imal edilmiş olmalıdır. Standart eczane tabelası yönetmeliğinde yer alan maddelere göre zemin rengi kırmızı ve beyaz statik fırın boya olarak üretilmelidir. Eczane kolon tabela ışıksız 2mm alüminyum dan yapılmalıdır. Tabela ışıklandırmasında 360 derece lensli kırmızı modül led kullanılmalıdır. Tabela iskelet şasesi boyalı metal profil ile güçlendirilmelidir.

Tabela zemini statik fırın boyalı alüminyum levhadan yapılır. Keçiören Eczane tabelası orta kısım 300cm x 100cm beyaz statik boyalı alüminyum plakadan oluşur. Standart eczane tabela harfleri vakum baskılı pramit kutu harf, kübik kutu harf şeklindedir. Tabela arka şase alüminyum gofraj kapama boyalı metal profil ile üretilir. Çankaya yeni eczane harf ışıklandırması kırmızı modül led. Eczane tabela ölçüsü soldan sağa 900cm uzunluğunda 600cm uzunluğunda 300cm uzunluğunda veya işyerinizin dış cephe ölçüsüne göre üretilir.

Eczane Tabelası Fiyatları

Ankara’da veya Ankara ilçeleri Keçiören, Mamak, Çankaya, Etimesgut, Altındağ, Pursaklar, Yenimahalle gibi Merkez ilçelerde standart yeni eczane tabela ücretlerinde nakliye ve ekstra montaj ücreti alınmaz. Eczanenin cephe uzunluğuna en uygun tabela ölçüsü metre ile ölçülerek fiyatlandırma bu cephe ölçüsü veri olarak kullanılır. Ankara eczane tabela fiyatları konusunda cazip fiyat avantajlarına ulaşmak için Mavera Reklam ile irtibata geçilebilir.

Eczane tabelasının yanı sıra eczanelerde zorunlu olarak bulunması gerekenlerden olan ışıklı e tabelası veya eczane e logosu ve Ankara nöbetçi eczaneler panosu firmamızdan temin edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MedyaAnkara