Vinil Branda Germe Tabela

Vinil Germe tabelalar, en pratik şekilde ve en uygun fiyatla yapılabilen tabela çeşitlerindendir. Dijital baskı ile vinil Branda üzerine yapılan baskılar ile istenilen görsel tabela üzerine yapılabilir.

VİNİL GERME TABELA GÖRSELLERİ

VİNİL Germe Branda tabelalar da dijital baskı yöntemi kullanıldığı için istenilen tüm görseller tabela üzerinde yer alabilir. Her türlü tasarım, renk ve fonta sahip yazılar vinil Germe tabelalar da yer alabileceği gibi her türlü tasarıma sahip görsel resimler, şekiller, logolar ve fotoğraflar da dijital baskılı veya uv baskı ile yapılan vinil Germe tabelada yer alabilir. Müşterilerin ucuz veya uygun fiyatlı tabela taleplerine Ankara’daki tabelacılar, tabela ve reklam firmaları genellikle vinil Germe Branda tabelayı önermektedir.

Dijital Baskı Vinil Germe Tabela İmalatı

Bilgisayarda çizim programları ile yapılan vektörel görsel tasarımlar dijital baskı makinesi veya uv baskı makinesi ile tabela imalat ve baskı atölyelerinde basılarak tabelaya takmaya hazır hale getirilir.

Vinlly Germe Tabela Demir Karkas İsteletinin İmalatı

Germe Branda tabelaların iskelet karkasları demir kutu profilden yapılır. Genellikle 30mm*30mm demir kutu profilden tabela ölçülerine göre demir karkas yapılır. Tabela ana gövdesi yapıldıktan sonra üzerine ahşap çıtalar vidalanarak kutu profil üzerine akıllı çelik vida ile sabitlenilir. Dijital baskısı yapılan Branda vinil Germe Tabela Germe prensesi ile tutularak köşe kısımlarından kompresör yardımı ile havalı zımba tabancası ile ahşap zemine sabitlenir. Her taraftan Germe prensesi ile gerdirilen Branda zımba ile yaklaşık 3 – 4 cm aralıklarla zımba tabancası ile sabitlenir.

Alüminyum Köşebent Takılması

Vinil Germe Tabelanın Alüminyum Köşebent ile demir kutu profil üzerindeki ahşap profile tutturulması işlemidir.

Vinil Germe Branda Tabela Çeşitleri

Branda Germe tabelalalar brandanın kalitesine göre çeşitlilik göstermektedir. Avrupa Branda, Dökme Branda, Çin Branda gibi çeşitleri bulunmakla birlikte branda çeşitlerinde Branda ağırlığı da büyük önem arz etmektedir. Brandanın ince olması kolay deforme olmasına sebep olur. Gramajının yüksek olması ve baskı kalitesi oldmiukça önemli olmakla birlikte tabelanın uzun ömürlü olmasını ve güneş ışınlarından en az şekilde etkilenmesini sağlar.

Ankara’da vinil Germe Tabela konusunda uzman bir ekibe sahip olan Mavera Reklam bu konuda müşterilerine çok cazip, uygun fiyatlı tabelalar sunmaktadır. Ankara’da vinil germe tabela fiyatlarını öğrenmek için mavera reklama ulaşılabilir. Vinil Germe tabelalar Ankara’daki en ucuz tabelalar arasında yer almaktadır.

Vinil Germe Cephe Kaplama, Cephe giydirme, bina girdirmeleri, inşaat çevre branda kaplama çözümler arasında bulunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MedyaAnkara